miercuri, 10 aprilie 2013

Aprilie static




7 comentarii:

  1. Bună treaba cu straturile înălțate. O să experimentăm și noi anul ăsta. Învățăm de la unii, de la alții. Mult spor să aveți! :)

    RăspundețiȘtergere
  2. N-am priceput ce e chestia din poza trei. ?!!

    RăspundețiȘtergere
  3. @Scutaru - rama din parchet laminat de aici e rasadnita, are si capac - o fosta rama de geam cu polietilena prinsa pe ea

    @daiana - e o mandra masuta de telefon din aluminiu turnat, capatata, tocmai buna de plimbat prin gradina, de lasat in ploaie, ca tot nu pateste nimic

    RăspundețiȘtergere
  4. Ai o alee din scoarta de copac? Foarte ingenios!

    RăspundețiȘtergere
  5. @Aurelia - un start de alee din scoarta, ca nu mai am materie prima deocamdata. si ma bate un gand ca inspre curtea pasarilor sa mai fac una din internita sparta - avem niste resturi nu prea reutilizabile. numai gandul la ciocan, distrus etc. si deja ma face sa zambesc.:)

    RăspundețiȘtergere
  6. Pai trebuia si putin "static", dupa turul de forta pe care l-ati facut in urma cu 2 zile. Ca doar nu sunteti superman-i? Sau...???

    RăspundețiȘtergere
  7. @Andreea - a fost static intre dinamic si-a prins tare bine:)

    RăspundețiȘtergere